Głos serca
powrót do forum 7 sezonu

Elizabeth w sezonie 7 jest bardzo irytujaca. Wodzi za nos dwoch facetow... nie podoba mi sie ten watek. Ale gdybym miala wybrac za nia to zadecydowanie wlasciciel baru;)

ewita101_2

Cześć Ewita, Gdzie można obejrzeć 7 sezon? Ja mam netflix ale skończył się na 6 sezonie na razie:( Irena

Irena_28

Hej niestety sezon 7 jest tylko na amerykanskim hallmark channel , moja znajoma ma vpn I tak ogladam. Nie chce nikogo namawiac na ogladanie na podejrzanych stronach ale tez mozna znalezc

ewita101_2

Dziękuję za wiadomość. Mam nadzieję że netflix też wyemiuje - w końcu było 6 to i siódmy będzie Na to liczę:) Pozdrawiam :)

Irena_28

Sezon 7 z lektorem na TV Trwam. Pierwszy odcinek świąteczny sezonu 7 został wyemitowany 8 stycznia 2022 r.

ewita101_2

A moglabys wrzucic gdzies 7 sezon?Moze byc po angielsku

ocenił(a) serial na 9
olek_polak

https://www.dailymotion.com/video/x7shmie tutaj jest :)

ann596

Oby Netflix wypuścił dwa kolejne sezony jak najszybciej <3

ocenił(a) serial na 9
Lore_Laine

Z tego co czytałam to się w ogóle nie pojawią. Wpisz sobie w google, wyskakuje wiele artykułów na ten temat.

ocenił(a) serial na 10
agatka641

Ja szukałam bardzo długo i nie znalazłam żadnego artykułu że nie będzie ani czy będzie :/ niestety nie można chyba nigdzie obejrzeć sezonu 7 i 8 po polsku :(

ocenił(a) serial na 9
Izabela_Figas

Zostaje tylko obejrzeć po angielsku, bo póki co na Netflixie nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
Izabela_Figas

https://www.cheatsheet.com/entertainment/when-calls-the-heart-catch-up-season-7- before-season-8-premiere.html/ Tu można między innymi przeczytać, że Netflix nie planuje dodawania 7 i 8 sezonu. Dobra wiadomość, że zamówiono 9 sezon.

ocenił(a) serial na 10
agatka641

W takim razie zostaje tylko czekać :( w języku angielskim jest tylko na dylimation ale nie ma dźwięku, chyba że to jakid błąd tylko

ocenił(a) serial na 9
Izabela_Figas

Na gryzoniu jest 7 sezon z polskimi napisami.

ocenił(a) serial na 10
agatka641

Naprawdę? Dasz linka?

ocenił(a) serial na 9
Izabela_Figas

Nie wolno tutaj podawać linków. Wpisałam w wyszukiwarce na gryzoniu i mi znalazło.

ocenił(a) serial na 10
agatka641

Próbuję znaleźć i nie pokazuje mi takiej strony a bardzo chciałabym obejrzeć :(

ocenił(a) serial na 9
Izabela_Figas

Jakiej strony?

ocenił(a) serial na 10
agatka641

No gryzoń :O

ocenił(a) serial na 9
Izabela_Figas

Nie ma strony o takiej nazwie. Nie mogę napisać prawdziwej nazwy, bo komentarz zostanie usunięty. Serio nie wiesz co to jest gryzoń?

ocenił(a) serial na 10
agatka641

Nie :O

ocenił(a) serial na 10
Izabela_Figas

Jakaś podpowiedź :D?

agatka641

Hej, a szukałaś fraz polskich czy angielskich bo nie mogę znaleźć

agatka641

Cała nadzieja w TVTrwam. Tam chyba cały czas jest nadal emitowany serial.

ocenił(a) serial na 9
rafalblasz

5 sezon tam właśnie leci. 7 sezon z napisami można znaleźć na gryzoniu.

agatka641

Szukałaś po polskiej nazwie czy ang, nie mogę znaleźć

rafalblasz

Sezon 7 z lektorem na TV Trwam. Pierwszy odcinek świąteczny sezonu 7 został wyemitowany 8 stycznia 2022 r.

rafalblasz

Czy mozna to juz gdzies obejrzec?

rafalblasz

Czy mozna to juz gdzies obejrzec?

dorotamalmo

Obecnie nadawany był już 5 odcinek 8 sezonu.

rafalblasz

na TVTRWAM

rafalblasz

na TV Trwam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones