Black Summer
powrót do forum 1 sezonu

Zrozumiem oceny 4-7, ale te bardziej skrajne są przegięte.

Na minus:
-za dużo irytujących absurdów (zachowanie bohaterów, sytuacje)
-wkurzająca postać fajtłapy (loczek)
-dużo "przypadkowych" spotkań
-przeskoki w czasie między niektórymi odcinkami (miałem wrażenie, że Netflix pomieszał odcinki)
-szybka przemiana aniołków co by muchy nie skrzywdziły w rambo, wyszkolonych do zabijania bronią automatyczną
-mało nakreślony wątek samego wirusa (skąd się wziął i co o nim wiadomo)
-odcinek 6 (Skok)
-dobór obsady co żeby się kolorki zgadzały
-zakończenie

Na plus:
-większość scen walki wręcz/ataków wykonana całkiem nieźle
-przedstawienie różnych sytuacji w tym samym czasie
-dziwne, że netflix nie wrzucił niczego z lgbt :D
-zawsze to coś nowego z gatunku do obejrzenia

Serial co najwyżej średni, na 99% zakończy się na drugim sezonie (choć jestem zaskoczony, że w ogóle go zamówili), pewnie jutro o nim zapomnę.
Można obejrzeć jak nie ma co robić. Często jest porównywany do Z Nation, TWD i FTWD. To te trzy seriale są dla mnie lepsze.

ocenił(a) serial na 5
ORZECHgda

Podobno ten serial miał być wstępem do Z Nation, w co za cholerę nie mogę uwierzyć, bo to totalnie nie ten klimat.
Początek bardzo mi się spodobał właśnie przez te ciągi przypadków i chaos. Co do zachowania bohaterów, to miło było zobaczyć zwykłych ludzi, którzy mają problem by załatwić dwa zombiaki (były szybkie skubańce, nie dziwię się bohaterom) niż znowu kogoś tnącego maczetą całe hordy.
Nie rozumiem tylko wątku tej imprezy w bunkrze. Jak oni się tam dostali? Czego tam szukali? Może już mi umknęło.
Zakończenie wydało mi się urwane, ale założę się, że jeśli będzie drugi sezon to LGBTQXYZŻŹ zaatakuje z mocą hordy na spidzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones